FizjoStrefa - co mówią pacjenci

 
Zapraszam do zapoznania się z rekomendacjami pacjentów - oto kilka z nich. Być może przyczynią się do wyboru naszego gabinetu i zmniejszenia stresu przed wizytą fizjoterapeutyczną. Jest to część najświeższych opini jakie pochodzą z portalu Znany Lekarz. Więcej opinii i poleceń znajdą Państwo w wizytówce Google. 
Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami po wizycie. 

Katarzyna B.
 
 
Użytkownik zweryfikowany
22 lipca 2020 
Pani Dominika jest osobą godną polecenia. Na pierwszej wizycie bardzo szczegółowy wywiad, dokładne badanie dziecka w bardzo przyjaznej atmosferze. Zalecone ćwiczenia, również do domu. Wytłumaczenie na co mamy zwrócić uwagę w postawie dziecka. Zawsze chętnie odpowiada na pytania rodziców i wszystko tłumaczy. Widać że robi to z pasją i zaangażowaniem. Na wizycie kontrolnej bezpłatnie zbadała moje drugie dziecko wszystko rzeczowo wyjaśniając.

Lukasz
 
 
Użytkownik zweryfikowany
23 lipca 2020 
Bardzo chcialbym podziękować Pani Dominice za pomoc. Osoba godna polecenia, zangazowana.Mialem problemy z chodzeniem, bol w posladku Pomogla mi jedna wizyta, po kilku godzinach moglem normalnie funkcjonowac
. Pasja i zaangażowanie. Wiecej takich specjalistów.

Aleksander Kaczorowski
 
 
Użytkownik zweryfikowany
6 stycznia 2019 skręcen...więcej
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, każda z wizyt była efektywna. Ponadto Pani Dominika była zawsze bardzo sympatyczna co w połączeniu ze skutecznością tych wizyt tworzy idealnego specjalistę. Pomimo zgłoszenia się na rehabilitację dopiero po trzech miesiącach po urazie udało się odzyskać pełną sprawność kostki. Gorąco polecam

Beata 
30 stycznia 2018 Lokalizacja: FizjoStrefa • mas...więcej
W gabinecie bylam juz kilka razy i za każdym razem udzielono mi fachowej pomocy zarówno w bólach pleców jak i nadgarstka. Z chęcią polecam ten gabinet, mila i fachowa obsługa.

Karol
11 stycznia 2018 Lokalizacja: FizjoStrefa ...więcej
Die Atmosphäre in FizjoStrefa war sehr angenehm. Die Physiotherapeutinen präsentierten proffesionelles Verhalten und standen dem Patienten mit Rat und Tat zur Seite. Obwohl ich körperlich arbeite, sind die Rückenschmerzen abgeklingen.Jedes Mal wenn ich aus dem Ausland nach Polen zuruckkehre, vereinbare ich dort einen Termin.
Grüße für Frau Dominika                     


FizjoStrefa usługi fizjoterapeutyczne mgr Dominika Woźniak
Ul. Piotrkowska 39 Gdańsk
Tel: 501-009 -459
Gdańsk 80-180