Wirtualny spacer po FizjoStrefie

Gabinety fizjoterapii i masażu 

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym gabinecie. Po wakacyjnym odświeżeniu wygląda jeszcze przytulniej i sprawia, że zarówno dzieci jak i dorośli mogą poczuć się komfortowo.  Zamieściliśmy kilka aktualnych zdjęć, które sprawią, że wizyta w naszym gabinecie fizjoterapii nie będzie zaskoczeniem - poczują się Państwo jakby u nas już byli. 
Gabinet ze ścianką do wspinaczki terapeutycznej jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci. Najczęściej odbywa się w nim diagnoza, badanie postawy, jak również później terapia. Gabinet jest kolorowy, z mnóstwem pomocy i zabawek terapeutycznych. Wyposażenie i wystrój wnętrza sprawiają, że dzieci nie boją się pierwszej wizyty. Ścianka do wspinaczki terapeutycznej cieszy się dużą popularnością. Wszystko to sprawia, że nasi mali pacjenci chętnie przychodzą na zajęcia fizjoterapeutyczne - ćwiczenia u nas to dobra zabawa. 
Gabinet morski natomiast zaprojektowany jest z myślą o osobach dorosłych.  To tu dorośli w otoczeniu bardziej stonowanych kolorów mogą złapać chwilę wytchnienia, zrelaksować się i skorzystać z terapii.  W godzinach przedpołudniowych odbywa się w nim terapia niemowląt. Nieodzowną pomocą do takiej terapii są lustra w gabinecie, leżanka i duży materac na którym dzieci czują się jak rybka w wodzie. 
 
W poczekalni do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy bogato uzupełniony kącik kawowy i stojak z ciekawą literaturą. Znajdą tu Państwo nasze porady fizjoterapeutyczne jak i zestawy pomocnych ćwiczeń z którymi zachęcamy się zapoznać. Mamy nadzieję, że filiżanka kawy umili Państwu czas oczekiwania i chętnie będą Państwo do nas wracać. Dokładamy starań by ciepła, domowa atmosfera o jakiej piszemy przekładała się na  odczucia Państwa i Państwa dzieci. 
 
                                                                                                                Życzę mile spędzonych chwil w naszym gabinecie. 
                                                                                                                                     Z wyrazami szacunku mgr Dominika Woźniak 

FizjoStrefa usługi fizjoterapeutyczne mgr Dominika Woźniak
Ul. Piotrkowska 39 Gdańsk
Tel: 501-009 -459
Gdańsk 80-180