Właścicielka gabinetu fizjoterapii FizjoStrefa - mgr fizjoterapii Dominika Woźniak 
 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przez kilka lat odbywałam praktyki w wiodących placówkach medycznych w Warszawie. Wiedzę wykorzystywałam w praktyce pracując jeszcze podczas studiów uzupełniających w przychodniach rehabilitacyjnych. Posiadając już tytuł magistra zdecydowałam, że chcę pomagać dzieciom z wadami postawy, oraz osobom dorosłym borykającym się z bólami. Po przeniesieniu się na pomorze - do Gdańska zaczęłam swoją wiedzę wykorzystywać w pracy z dziećmi ze skoliozami. Pracowałam tam przez kilka lat. Zdobyta wiedza i doświadczenie zaowocowały rozpoczęciem w lutym 2014 roku prywatnej praktyki fizjoterapeutycznej.                       
 
Więcej o mnie? Zapraszam do gabinetu... chętnie opowiem co spowodowało, że właśnie w tej gałęzi fizjoterapii chcę się specjalizować.
W czym się specjalizuje, jakie mam cele?
Mój gabinet specjalizuje się w leczeniu wad postawy i skolioz.  Stale poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach naukowych i kursach by móc skuteczniej pomagać pacjentom, którzy trafili do mojego gabinetu. Chcąc pomagać dzieciom i ich rodzicom wdrożyłam program bezpłatnych badań postawy w przedszkolach i szkołach. Poświęcając swój czas chcę uświadamiać rodziców w  jaki problem stanowią wady postawy u dzieci w obecnych czasach. Takie działania spotykają się z uznaniem, czasem krytyką ale nie poddaję się bo wczesne wykrycie wad postawy u dzieci i nie dopuszczenie do rozwinięcia się skoliozy są celem mojej pracy.  
 
Jak pracuję?
Metody rehabilitacji zawsze dopasowuje indywidualnie do pacjenta. Biorę pod uwagę jego ograniczenia, planując tak rehabilitację by spełnić oczekiwania każdego. Zapewniam miłą atmosferę podczas zajęć rehabilitacyjnych z najmłodszymi. Jednocześnie staram się spełnić oczekiwania rodziców. Moje kwalifikacje potwierdzone są rekomendacjami oraz certyfikatami ukończenia szkoleń umożliwiających specjalistyczną pracę z pacjentem. Podobne wymagania mam wobec swoich współpracowników, zapewniając  Państwu dobrą i sprawdzoną opiekę fizjoterapeutyczną.

 
Uprawnienia do wykonywania pracy fizjoterapeuty. 
Jesteśmy gabinetem sprawdzonym jako rzetelny, przez portal zrzeszający lekarzy i specjalistów - znanylekarz.pl. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o gabinecie i terapii zostawionymi przez pacjentów na naszym profilu - https://www.znanylekarz.pl/dominika-wozniak/fizjoterapeuta-diagnostyk-terapeuta/gdansk. 
Mogłabym wklejać tak jak moi koledzy po fachu tu Państwu certyfikaty,dyplomy i potwierdzenia ukończenia kursów ale uważam, że nie świadczą one jeszcze o wszystkim. Uważam, że dokładność w pracy, zaangażowanie i stosowanie bezpiecznych metod jest dla Państwa ważniejsze niż zaświadczenia o odbyciu kursów. Samo to, że trafiają pacjenci do mojego gabinetu z polecenia świadczy, że darzą mnie Państwo zaufaniem, na które każdego dnia chcę zapracować.  
 
Są jednak certyfikaty które zmieniły moje spojrzenie na leczenia dzieci ze skoliozami. Jedne z ważniejszych certyfikatów, którymi chcę z Państwem się podzielić, dzięki którym moje spojrzenie na problem wad postawy i skolioz zmieniło się na lepsze są te dwa poniższe. 
 
Dziękuję moim nauczycielom, mentorom dzięki którym zajmuję się tą właśnie dziedziną fizjoterapii jaką jest leczenie wad postawy i skolioz u dzieci. 
 
 
 
 
 
Metody

Jeśli jednak kierują się Państwo metodami i koncepcjami stosowanymi w fizjoterapii, które dotychczas przynosiły dobre rezultaty to przedstawiamy następujące, sprawdzone jakimi posługujemy się podczas terapii w naszym gabinecie:
 
- masaż tkanek głębokich , praca na powięziach
- terapia manualna     
- fizjoterapia funkcjonalna                                                                                
- leczenie skolioz idiopatycznych wg metody FED profesora Santosa Sastre Fernandez'a                       
- leczenie skolioz koncjepcją FITS
- terapia punktów spustowych                                                                             -
- kinesiology taping (plastrowanie lecznicze)                                                                                        
- rozluźnianie pozycyjne                                                                                            
- neuromobilizacje                                                                                                      
- metoda PNF
- NDT -Bobath
- prądy TENS (przezskórna elektorstymulacja nerwów i mięśni) 
- lampa solux                                
FizjoStrefa usługi fizjoterapeutyczne mgr Dominika Woźniak
Ul. Piotrkowska 39 Gdańsk
Tel: 501-009 -459
Gdańsk 80-180